100 кг һәм 1000 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позицияләүчесе
✧ Кереш сүз
100 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позиционеры - 100 килограммга кадәр авырлыктагы эш кисәкләрен урнаштыру һәм әйләндерү өчен эретеп ябыштыру операцияләрендә кулланыла торган җайланма.
1000 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позиционеры - эретеп ябыштыру операцияләрендә 1000 килограммга кадәр авырлыктагы эш кисәкләрен урнаштыру һәм әйләндерү өчен кулланыла торган җайланма.
Мондый сыйдырышлы эретеп ябыштыру позиционерын куллану эретеп ябыштыру операцияләренең нәтиҗәлелеген һәм төгәллеген арттыра. Ул эш кисәген урнаштыру өчен тотрыклы платформа бирә, эретеп ябыштыручыларга төрле почмаклардан эшләргә һәм тотрыклы эретеп ябыштыру сыйфатына ирешергә мөмкинлек бирә.
✧ Төп спецификация
| Модель | VPE-1 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 1000 кг |
| Өстәл диаметры | 1000 мм |
| Әйләндерү моторы | 0,75 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,05-0,5 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 1,1 кВт |
| Авышу тизлеге | 0,67 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 150 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 100 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеге дисплейы, алга әйләнү, кире әйләнү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән соң туктату функцияләре белән кул белән идарә итү тартмасы.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүчесе буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру позиционерын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар





