CR-50 Гадәти эретеп ябыштыру роторлары
✧ Кереш сүз
50 тонналы гадәти эретеп ябыштыру ротаторы - эретеп ябыштыру процессында зур цилиндрик эш кисәкләрен тоту һәм әйләндерү өчен кулланыла торган махсуслаштырылган җайланма. Түбәндә аның үзенчәлекләре, спецификацияләре һәм кулланылышы турында тулы күзәтү бирелгән:
Төп үзенчәлекләр
- Йөк сыйдырышлыгы:
- 50 тоннага кадәр йөкләрне күтәрә алырлык итеп эшләнгән, бу аны төрле авыр йөкле сәнәгать кушымталары өчен яраклы итә.
- Әйләнүче роликлар:
- Гадәттә, эш кисәгенең шома һәм контрольдә тотылган әйләнүен тәэмин итүче ике моторлы ролик белән җиһазландырылган.
- Көйләнә торган ролик аралыгы:
- Төрле торба диаметрларына һәм озынлыкларына туры китереп көйләү мөмкинлеген бирә, күпкырлылыкны арттыра.
- Тизлекне контрольдә тоту:
- Әйләнү тизлеген көйләү өчен үзгәрүчән тизлек контрольләре белән җиһазландырылган, оптималь эретеп ябыштыру шартларын тәэмин итә.
- Ныклы төзелеш:
- Авыр йөкләргә чыдам һәм озак вакытлы чыдамлыкны тәэмин итү өчен югары ныклыклы материаллардан эшләнгән.
- Куркынычсызлык механизмнары:
- Артык йөкләнештән саклау, авариядән саклау системалары һәм һәлакәтләрне булдырмас өчен тотрыклы нигезләр кебек функцияләрне үз эченә ала.
Спецификацияләр
- Йөк сыйдырышлыгы:50 тонна
- Ролик диаметры:Гадәттә, конструкциягә карап, 200 дән 400 мм га кадәр.
- Әйләнү тизлеге:Гадәттә көйләнә, еш кына минутына берничә миллиметрдан алып берничә метрга кадәр.
- Электр белән тәэмин итү:Гадәттә электр двигательләре белән эшли, җитештерүчегә карап төрлечә характеристикалары бар.
Кушымталар
- Торбаүткәргеч төзелеше:Нефть һәм газ секторында зур торбаүткәргечләрне эретеп ябыштыру өчен киң кулланыла.
- Танк җитештерү:Зур саклау резервуарларын һәм басымлы савытларны төзү һәм эретеп ябыштыру өчен идеаль.
- Кораб төзелеше:Гадәттә кораб төзү заводларында корпус кисәкләрен һәм зур детальләрне эретеп ябыштыру өчен кулланыла.
- Авыр җиһазлар җитештерү:Зур машиналар һәм сәнәгать җиһазлары җитештерүдә кулланыла.
Өстенлекләр
- Яхшыртылган эретеп ябыштыру сыйфаты:Даими әйләнеш тигез эретеп ябыштыруга ярдәм итә, җитешсезлекләрне киметә.
- Нәтиҗәлелекнең артуы:Кул белән эшкәртүне минимальләштерә һәм эретеп ябыштыру процессын тизләтә.
- Күпкырлылык:MIG, TIG һәм су асты дугалы эретеп ябыштыру кебек төрле эретеп ябыштыру техникалары белән туры килә.
Әгәр сезгә конкрет модельләр, җитештерүчеләр яки эксплуатация күрсәтмәләре турында күбрәк мәгълүмат кирәк булса, сорарга курыкмагыз!
✧ Төп спецификация
| Модель | CR-50 эретеп ябыштыру роликы |
| Борылу сыйдырышлыгы | Максималь 50 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-диск | Максималь 25 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-бушлай хәрәкәтләнүче | Максималь 25 тонна |
| Савыт зурлыгы | 300~5000 мм |
| Көйләү ысулы | Болтны көйләү |
| Мотор әйләнү көче | 2*2.2 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 100-1000 мм/мин |
| Тизлекне контрольдә тоту | Үзгәрүчән ешлык драйверы |
| Роликлы тәгәрмәчләр | Корыч материал |
| Ролик зурлыгы | Ø500*200 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 15 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Сертификация | CE |
✧ Функция
1. Көйләнә торган ролик позициясе төп корпус арасындагы роликларны көйләүдә бик файдалы, шуңа күрә төрле диаметрлы роликларны башка зурлыктагы торба роликлары сатып алмыйча да, шул ук роликлар өстендә көйләргә мөмкин.
2. Торбаларның авырлыгы бәйле булган рамның йөк күтәрү сәләтен сынау өчен каты корпуста көчәнеш анализы үткәрелде.
3. Бу продуктта полиуретан роликлар кулланыла, чөнки полиуретан роликлар авырлыкка чыдам һәм тәгәрәткәндә торбаларның өслеген тырналудан саклый ала.
4. Төп рамкага полиуретан роликларын беркетү өчен штифт механизмы кулланыла.
5. Көйләнә торган стенд каты рамның биеклеген торбаны эретеп ябыштыру ихтыяҗына һәм таләбе буенча, шулай ук эретеп ябыштыручының уңайлылык дәрәҗәсенә карап көйләү өчен кулланыла, шуның белән ул максималь тотрыклылык тәэмин итә ала.
✧ Запас частьләр бренды
1. Үзгәрүчән ешлыклы җайланма Danfoss / Schneider брендыннан.
2. Әйләндерү һәм әйләндерү моторлары Invertek / ABB бренды.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
Барлык запас частьләрне кулланучы җирле базарда җиңел генә алыштырырга мөмкин.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеген күрсәтүче, алга әйләндерү, кире әйләндерү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән саклау функцияләре белән кул белән идарә итүнең дистанцион пульты.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
4. Шулай ук, без машина кузовы ягына өстәмә бер Ашыгыч туктату төймәсе өстибез, бу теләсә нинди авария булган очракта машинаны беренче тапкыр туктата алуын тәэмин итәчәк.
5. Европа базары өчен CE раславы белән безнең барлык контроль системабыз.











