CR-60 эретеп ябыштыру роторлары
✧ Кереш сүз
60 тонналы гадәти эретеп ябыштыру ротаторы - эретеп ябыштыру процессында зур цилиндрик эш кисәкләрен тотып тору һәм әйләндерү өчен эшләнгән авыр йөк күтәрү җайланмасы. Аның үзенчәлекләре, спецификацияләре һәм кулланылышына гомуми күзәтү:
Төп үзенчәлекләр
- Йөк сыйдырышлыгы:
- 60 тоннага кадәр йөк күтәрә алырлык итеп эшләнгән, бу аны авыр сәнәгать кушымталары өчен яраклы итә.
- Әйләнүче роликлар:
- Гадәттә, эш кисәгенең контрольдә тотылган әйләнүен тәэмин итүче ике моторлы роликтан тора.
- Көйләнә торган ролик аралыгы:
- Төрле диаметрлы һәм озынлыктагы торбаларны урнаштыру мөмкинлеген бирә.
- Тизлекне контрольдә тоту:
- Әйләнү тизлеген төгәл көйләү өчен үзгәрүчән тизлек контроле белән җиһазландырылган, бу эретеп ябыштыру сыйфатын яхшырта.
- Ныклы төзелеш:
- Авыр йөкләргә чыдам һәм ныклык тәэмин итүче югары ныклыклы материаллардан эшләнгән.
- Куркынычсызлык үзенчәлекләре:
- Артык йөкләнештән саклау, авариядән саклау төймәләре һәм әйләнеп төшүне булдырмас өчен тотрыклы нигезләр кебек куркынычсызлык механизмнарын үз эченә ала.
Спецификацияләр
- Йөк сыйдырышлыгы:60 тонна
- Ролик диаметры:Төрлечә, еш кына 200-400 мм тирәсендә
- Әйләнү тизлеге:Гадәттә көйләнә, минутына берничә миллиметрдан алып берничә метрга кадәр
- Электр белән тәэмин итү:Гадәттә электр двигательләре белән эшли; җитештерүчегә карап, спецификацияләр төрлечә булырга мөмкин
Кушымталар
- Торбаүткәргеч төзелеше:Нефть һәм газ сәнәгатендә зур торбаүткәргечләрне эретеп ябыштыру өчен кулланыла.
- Танк җитештерү:Зур саклау резервуарларын һәм басымлы савытларны төзү һәм эретеп ябыштыру өчен идеаль.
- Кораб төзелеше:Корабль төзелеше сәнәгатендә корпус кисәкләрен һәм башка зур компонентларны эретеп ябыштыру өчен эшли.
- Авыр машиналар җитештерү:Зур машиналар һәм җиһазлар җитештерүдә кулланыла.
Өстенлекләр
- Эретеп ябыштыру сыйфатын яхшырту:Даими әйләндерү тигез эретеп ябыштыруларга ярдәм итә.
- Нәтиҗәлелекнең артуы:Кул белән эшкәртүне киметә һәм эретеп ябыштыру процессын тизләтә.
- Күпкырлылык:MIG, TIG һәм су асты дугалы эретеп ябыштыру кебек төрле эретеп ябыштыру техникалары белән кулланырга мөмкин.
Әгәр сезгә конкрет модельләр, җитештерүчеләр яки эксплуатация күрсәтмәләре турында тулырак мәгълүмат кирәк булса, сорарга курыкмагыз!
✧ Төп спецификация
| Модель | CR-60 эретеп ябыштыру роликы |
| Борылу сыйдырышлыгы | Максималь 60 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-диск | Максималь 30 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-бушлай хәрәкәтләнүче | Максималь 30 тонна |
| Савыт зурлыгы | 300~5000 мм |
| Көйләү ысулы | Болтны көйләү |
| Мотор әйләнү көче | 2*2.2 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 100-1000 мм/мин |
| Тизлекне контрольдә тоту | Үзгәрүчән ешлык драйверы |
| Роликлы тәгәрмәчләр | Корыч материал |
| Ролик зурлыгы | Ø500*200 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 15 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Сертификация | CE |
✧ Функция
1. Көйләнә торган ролик позициясе төп корпус арасындагы роликларны көйләүдә бик файдалы, шуңа күрә төрле диаметрлы роликларны башка зурлыктагы торба роликлары сатып алмыйча да, шул ук роликлар өстендә көйләргә мөмкин.
2. Торбаларның авырлыгы бәйле булган рамның йөк күтәрү сәләтен сынау өчен каты корпуста көчәнеш анализы үткәрелде.
3. Бу продуктта полиуретан роликлар кулланыла, чөнки полиуретан роликлар авырлыкка чыдам һәм тәгәрәткәндә торбаларның өслеген тырналудан саклый ала.
4. Төп рамкага полиуретан роликларын беркетү өчен штифт механизмы кулланыла.
5. Көйләнә торган стенд каты рамның биеклеген торбаны эретеп ябыштыру ихтыяҗына һәм таләбе буенча, шулай ук эретеп ябыштыручының уңайлылык дәрәҗәсенә карап көйләү өчен кулланыла, шуның белән ул максималь тотрыклылык тәэмин итә ала.
✧ Запас частьләр бренды
1. Үзгәрүчән ешлыклы җайланма Danfoss / Schneider брендыннан.
2. Әйләндерү һәм әйләндерү моторлары Invertek / ABB бренды.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
Барлык запас частьләрне кулланучы җирле базарда җиңел генә алыштырырга мөмкин.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеген күрсәтүче, алга әйләндерү, кире әйләндерү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән саклау функцияләре белән кул белән идарә итүнең дистанцион пульты.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
4. Шулай ук, без машина кузовы ягына өстәмә бер Ашыгыч туктату төймәсе өстибез, бу теләсә нинди авария булган очракта машинаны беренче тапкыр туктата алуын тәэмин итәчәк.
5. Европа базары өчен CE раславы белән безнең барлык контроль системабыз.









