160T Гадәти торба роликларын эретеп ябыштыру өчен PU белән болт көйләүле ротор
✧ Кереш сүз
1,160 тонна йөк күтәрә торган эретеп ябыштыру роторлары, шул исәптән бер йөртү блогы һәм бер бушлай әйләндерү блогы.
2. Гадәттә без диаметры 500 мм һәм киңлеге 400 мм булган PU тәгәрмәчләрен кулланабыз, корыч материалдан ясалган ролик тәгәрмәчләр шәхси заказ буенча бар.
3. 2 * 4 кВт ешлыклы үзгәрүчән моторлар белән, ул әйләнүнең тотрыклырак булуын тәэмин итәчәк.
4. Әгәр суднолар эксцентриситетлы булса, без әйләнү моментын арттыру өчен тормоз двигателен кулланачакбыз.
5. Диаметры 5000 мм сыйдырышлы савытлар белән стандарт 160 тонналы эретеп ябыштыру ротаторы, без шулай ук кулланучы үтенече буенча зуррак үлчәмгә көйли алабыз.
6. Weldsuccess Ltd компаниясеннән стационар нигез, моторлы хәрәкәт тәгәрмәчләре һәм үсү җепләрен урнаштыру мөмкинлеге бар.
✧ Төп спецификация
| Модель | CR-160 эретеп ябыштыру роликы |
| Борылу сыйдырышлыгы | Максималь 160 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-диск | Максималь 80 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-бушлай хәрәкәтләнүче | Максималь 80 тонна |
| Савыт зурлыгы | 800~5000 мм |
| Көйләү ысулы | Болтны көйләү |
| Мотор әйләнү көче | 2*4 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 100-1000 мм/мин |
| Тизлекне контрольдә тоту | Үзгәрүчән ешлык драйверы |
| Роликлы тәгәрмәчләр | Корыч материал |
| Ролик зурлыгы | Ø500*600 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 15 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Сертификация | CE |
✧ Функция
1. Торбаларны эретеп ябыштыру роликлары төрле серияләргә ия, мәсәлән, үз-үзен тигезләү, көйләнә торган, транспорт чарасы, авышлык һәм дрейфка каршы төрләр.
2. Гадәти торбаларны эретеп ябыштыру роликлары сериясе төрле диаметрлы эшкә яраклы, роликларның үзәк арасын резервланган винт тишекләре яки кургаш винт ярдәмендә көйли.
3. Төрле кулланылышка карап, ролик өслеге өч төрле була: PU/REZINA/KORAT TӘГӘРМӘЧ.
4. Торбаларны эретеп ябыштыру роликлары, нигездә, торбаларны эретеп ябыштыру, цистерна рулоннарын ялтырату, токарь роликларын буяу һәм цилиндрик ролик тышчасын җыю өчен кулланыла.
5. Торбаларны эретеп ябыштыру өчен әйләндергеч ролик машинасы башка җиһазлар белән берлектә идарә итә ала.
✧ Запас частьләр бренды
1. Үзгәрүчән ешлыклы җайланма Danfoss / Schneider брендыннан.
2. Әйләндерү һәм әйләндерү моторлары Invertek / ABB бренды.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
Барлык запас частьләрне кулланучы җирле базарда җиңел генә алыштырырга мөмкин.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеген күрсәтүче, алга әйләндерү, кире әйләндерү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән саклау функцияләре белән кул белән идарә итүнең дистанцион пульты.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
4. Шулай ук, без машина кузовы ягына өстәмә бер Ашыгыч туктату төймәсе өстибез, бу теләсә нинди авария булган очракта машинаны беренче тапкыр туктата алуын тәэмин итәчәк.
5. Европа базары өчен CE раславы белән безнең барлык контроль системабыз.
✧ Алдагы проектлар











