Җил манарасы өчен 10 тонналы торбаларны эретеп ябыштыру роликлары, үз-үзен тигезләү, 2800 мм
✧ Кереш сүз
1. Савыт диаметры диапазоны 320-2800 мм арасында.
2. Бер комплект электр белән эшли / Бер комплект бушлай эшли / Электр белән идарә итү системасы.
3. Клиентлар 10 тонналы үз-үзен тигезләүче эретеп ябыштыру роторларын үзләренең спецификацияләренә туры китереп көйли алалар.
4,10 тонна Үз-үзен тигезләүче эретеп ябыштыру ротаторын кул тартмасы һәм аяк педале белән идарә итәргә мөмкин.
5. Репуирдан соң резина тәгәрмәч яки корыч тәгәрмәч
6. Үз-үзен тигезләүче эретеп ябыштыру ротаторын эшләү җиңел.
✧ Төп спецификация
| Модель | SAR -10 эретеп ябыштыру роликы |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 10 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-диск | Максималь 5 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-бушлай хәрәкәтләнүче | Максималь 5 тонна |
| Савыт зурлыгы | 320~2800 мм |
| Көйләү ысулы | Үз-үзен тигезләүче ролик |
| Мотор әйләнү көче | 1,1 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 100-1000 мм/мин Цифрлы дисплей |
| Ролик зурлыгы | Ø300*150 мм |
| Тизлекне контрольдә тоту | Үзгәрүчән ешлык драйверы |
| Роликлы тәгәрмәчләр | PU төре белән капланган корыч |
| Идарә итү системасы | Аяк педале 8 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Вариантлар | Зур диаметрлы сыйдырышлык |
| Моторлы хәрәкәт тәгәрмәчләре нигезендә | |
| Сымсыз кул белән идарә итү тартмасы |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеге дисплейы, алга, артка әйләнү, электр утлары һәм авариядән соң туктату функцияләре белән кул белән идарә итү тартмасы.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
4. Кирәк булса, сымсыз кул белән идарә итү тартмасы бар.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүче буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру роторларын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар







