600 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позицияләүчесе
✧ Кереш сүз
600 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позиционеры - эретеп ябыштыру операцияләрендә эш кисәкләрен урнаштыру һәм әйләндерү өчен кулланыла торган махсус җиһаз. Ул 600 килограммга (кг) яки 0,6 метрик тоннага кадәр авырлыктагы эш кисәкләрен эшкәртү өчен эшләнгән, эретеп ябыштыру процесслары вакытында тотрыклылык һәм контрольдә тотылган хәрәкәт тәэмин итә.
600 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позиционерының кайбер төп үзенчәлекләре һәм характеристикалары:
Йөк сыйдырышлыгы: Позиционер максималь авырлыгы 600 кг булган эш кисәкләрен тотып тора һәм әйләндерә ала. Бу аны эретеп ябыштыруда кечкенә һәм уртача зурлыктагы эш кисәкләрен эшкәртү өчен яраклы итә.
Әйләндерүне контрольдә тоту: Эретеп ябыштыру позиционеры гадәттә операторларга әйләнү тизлеген һәм юнәлешен контрольдә тотарга мөмкинлек бирә торган контроль системасын үз эченә ала. Бу эретеп ябыштыру операцияләре вакытында эш кисәгенең урнашуын һәм хәрәкәтен төгәл контрольдә тотарга мөмкинлек бирә.
Көйләнә торган позицияләү: Позиционер еш кына көйләнә торган позицияләү вариантларына ия, мәсәлән, авыштыру, әйләндерү һәм биеклекне көйләү. Бу көйләүләр эш кисәген оптималь урнаштыру мөмкинлеген бирә, эретеп ябыштыру тоташуларына җиңел керүне тәэмин итә һәм эретеп ябыштыру нәтиҗәлелеген арттыра.
Ныклы конструкция: Позиционер гадәттә нык материаллардан ясала, бу эш вакытында тотрыклылык һәм чыдамлыкны тәэмин итә. Ул эретеп ябыштыру процесслары өчен ышанычлы платформа тәэмин итү өчен эшләнгән, эш кисәгенең тотрыклы һәм дөрес тигезләнгән булуын тәэмин итә.
Компакт дизайн: 600 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позиционеры гадәттә компакт зурлыкта була, бу аны кечерәк эш урыннары яки урын чикләнгән кушымталар өчен яраклы итә. Аның компакт дизайны җиңел маневрлау һәм гамәлдәге эретеп ябыштыру җайланмаларына интеграцияләү мөмкинлеген бирә.
600 кг авырлыктагы эретеп ябыштыру позиционеры төрле тармакларда, шул исәптән җитештерү цехларында, автомобиль җитештерүдә һәм җиңел һәм уртача авырлыктагы эретеп ябыштыру операцияләрендә кулланыла. Ул эш кисәкләрен контрольдә тотып урнаштыру һәм әйләндерү мөмкинлеге биреп, төгәл һәм нәтиҗәле эретеп ябыштыруга ирешүгә ярдәм итә.
✧ Төп спецификация
| Модель | HBJ-06 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 600 кг |
| Өстәл диаметры | 1000 мм |
| Әйләндерү моторы | 0,75 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0.09-0.9 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 0,75 кВт |
| Авышу тизлеге | 1.1 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 150 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 100 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеге дисплейы, алга әйләнү, кире әйләнү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән соң туктату функцияләре белән кул белән идарә итү тартмасы.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүчесе буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру позиционерын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар




