CR- 800T Болт көйләүле торба төпләре өчен гадәти эретеп ябыштыру роликы
✧ Кереш сүз
1. Безнең торбаларны эретеп ябыштыру өчен роторлар бер приводлы ролик һәм бер бушлай ролик кисәге бергә сатыла.
2. Безнең цистернаны көйләү роликларының әйләнү тизлеге санлы күрсәткечләрдә күрсәтелә.
3. Озак вакыт куллануны тәэмин итү өчен Schneider'дан югары класслы электрон компонентлар
4. Дистанцион кул белән идарә итү, радио кул белән идарә итү һәм аяк педале белән идарә итү - барысы да бар.
Оригиналь җитештерүчедән 5.100% яңа
6. Әгәр сезнең бер торба озынлыгы 8 метрдан артык булса, без сезгә бер йөртүче ролик һәм ике бушлай ролик сайларга киңәш итәбез.
✧ Төп спецификация
| Модель | CR-800 эретеп ябыштыру роликы |
| Борылу сыйдырышлыгы | Максималь 800 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-диск | Максималь 400 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-бушлай хәрәкәтләнүче | Максималь 400 тонна |
| Савыт зурлыгы | 1200~8500 мм |
| Көйләү ысулы | Болтны көйләү |
| Мотор әйләнү көче | 2*15 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 100-1000 мм/мин |
| Тизлекне контрольдә тоту | Үзгәрүчән ешлык драйверы |
| Роликлы тәгәрмәчләр | Корыч материал |
| Ролик зурлыгы | Ø800*400 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 15 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Сертификация | CE |
✧ Функция
1. Торбаларны эретеп ябыштыру роликлары төрле серияләргә ия, мәсәлән, үз-үзен тигезләү, көйләнә торган, транспорт чарасы, авышлык һәм дрейфка каршы төрләр.
2. Гадәти торбаларны эретеп ябыштыру роликлары сериясе төрле диаметрлы эшкә яраклы, роликларның үзәк арасын резервланган винт тишекләре яки кургаш винт ярдәмендә көйли.
3. Төрле кулланылышка карап, ролик өслеге өч төрле була: PU/REZINA/KORAT TӘГӘРМӘЧ.
4. Торбаларны эретеп ябыштыру роликлары, нигездә, торбаларны эретеп ябыштыру, цистерна рулоннарын ялтырату, токарь роликларын буяу һәм цилиндрик ролик тышчасын җыю өчен кулланыла.
5. Торбаларны эретеп ябыштыру өчен әйләндергеч ролик машинасы башка җиһазлар белән берлектә идарә итә ала.
✧ Запас частьләр бренды
1. Үзгәрүчән ешлыклы җайланма Danfoss / Schneider брендыннан.
2. Әйләндерү һәм әйләндерү моторлары Invertek / ABB бренды.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
Барлык запас частьләрне кулланучы җирле базарда җиңел генә алыштырырга мөмкин.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеген күрсәтүче, алга әйләндерү, кире әйләндерү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән саклау функцияләре белән кул белән идарә итүнең дистанцион пульты.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
4. Шулай ук, без машина кузовы ягына өстәмә бер Ашыгыч туктату төймәсе өстибез, бу теләсә нинди авария булган очракта машинаны беренче тапкыр туктата алуын тәэмин итәчәк.
5. Европа базары өчен CE раславы белән безнең барлык контроль системабыз.
✧ Алдагы проектлар










