CR-40 Болт көйләү Торбаларны эретеп ябыштыру роликлары
✧ Кереш сүз
1. Бер йөртүче һәм бер бушлай йөрткеч бергә төрелгән.
2. Дистанцион кул белән һәм аяк педале белән идарә итү.
3. Төрле диаметрлы савытлар өчен болт көйләү.
4. Җитәкләнгән детальнең тизлеген баскычсыз көйләү.
5. Цифрлы укуда машинаның әйләнү тизлеге.
6. Schneider'дан югары класслы электрон компонентлар.
Оригиналь җитештерүчедән 7.100% яңа
✧ Төп спецификация
| Модель | CR-40 эретеп ябыштыру роликы |
| Борылу сыйдырышлыгы | Максималь 40 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-диск | Максималь 20 тонна |
| Йөкләү сыйдырышлыгы-бушлай хәрәкәтләнүче | Максималь 20 тонна |
| Савыт зурлыгы | 500~4500 мм |
| Көйләү ысулы | Болтны көйләү |
| Мотор әйләнү көче | 2*1,5 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 100-1000 мм/мин |
| Тизлекне контрольдә тоту | Үзгәрүчән ешлык драйверы |
| Роликлы тәгәрмәчләр | Корыч материал |
| Ролик зурлыгы | Ø500*200 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 15 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Сертификация | CE |
✧ Функция
1. Көйләнә торган ролик позициясе төп корпус арасындагы роликларны көйләүдә бик файдалы, шуңа күрә төрле диаметрлы роликларны башка зурлыктагы торба роликлары сатып алмыйча да, шул ук роликлар өстендә көйләргә мөмкин.
2. Торбаларның авырлыгы бәйле булган рамның йөк күтәрү сәләтен сынау өчен каты корпуста көчәнеш анализы үткәрелде.
3. Бу продуктта полиуретан роликлар кулланыла, чөнки полиуретан роликлар авырлыкка чыдам һәм тәгәрәткәндә торбаларның өслеген тырналудан саклый ала.
4. Төп рамкага полиуретан роликларын беркетү өчен штифт механизмы кулланыла.
5. Көйләнә торган стенд каты рамның биеклеген торбаны эретеп ябыштыру ихтыяҗына һәм таләбе буенча, шулай ук эретеп ябыштыручының уңайлылык дәрәҗәсенә карап көйләү өчен кулланыла, шуның белән ул максималь тотрыклылык тәэмин итә ала.
✧ Запас частьләр бренды
1. Үзгәрүчән ешлыклы җайланма Danfoss / Schneider брендыннан.
2. Әйләндерү һәм әйләндерү моторлары Invertek / ABB бренды.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
Барлык запас частьләрне кулланучы җирле базарда җиңел генә алыштырырга мөмкин.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеген күрсәтүче, алга әйләндерү, кире әйләндерү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән саклау функцияләре белән кул белән идарә итүнең дистанцион пульты.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
4. Шулай ук, без машина кузовы ягына өстәмә бер Ашыгыч туктату төймәсе өстибез, бу теләсә нинди авария булган очракта машинаны беренче тапкыр туктата алуын тәэмин итәчәк.
5. Европа базары өчен CE раславы белән безнең барлык контроль системабыз.
✧ Алдагы проектлар










