Гидравлик күтәргеч торбаларны әйләндерү өчен эретеп ябыштыру позиционеры, 2 тонна, 3 казналы патрон белән
✧ Кереш сүз
Гидравлик күтәргеч торбаларны әйләндереп эретеп ябыштыру позиционеры - эретеп ябыштыру операцияләрендә торбаларны яки цилиндрик эш кисәкләрен урнаштыру һәм әйләндерү өчен кулланыла торган махсуслаштырылган җайланма. Ул торбаны күтәрү һәм тоту өчен гидравлик күтәрү механизмнарын, шулай ук эретеп ябыштыру процессында контрольдә тотылган әйләнү өчен әйләнү мөмкинлекләрен үз эченә ала.
Гидравлик күтәргеч торбаларны әйләндерү өчен эретеп ябыштыру позиционерының кайбер төп үзенчәлекләре һәм характеристикалары:
- Гидравлик күтәрү механизмы: Позиционер торбаны күтәрү һәм тоту өчен күтәрү көче бирә торган гидравлик цилиндрлар яки гидравлик домкратлар белән җиһазландырылган. Гидравлик система торбаның биеклеген төгәл контрольдә тотарга һәм көйләргә мөмкинлек бирә.
- Торбаларны кысу системасы: Позиционер гадәттә торбаны эретеп ябыштыру вакытында ныклы тотып тора торган кысу системасын үз эченә ала. Бу тотрыклылыкны тәэмин итә һәм әйләнү процессында хәрәкәтләнүне яки тайпылуны булдырмый.
- Әйләндерү мөмкинлеге: Позиционер торбаның әйләнүен контрольдә тотарга мөмкинлек бирә, төрле эретеп ябыштыру урыннарына һәм почмакларына җиңел керү мөмкинлеген бирә. Әйләндерү тизлеген һәм юнәлешен эретеп ябыштыру таләпләренә нигезләнеп көйләргә мөмкин.
- Көйләнә торган позицияләү: Позиционер еш кына авышлык, биеклек һәм әйләнү күчәрен тигезләү кебек көйләнә торган функцияләргә ия. Бу көйләүләр торбаны төгәл урнаштырырга мөмкинлек бирә, барлык яктан да эретеп ябыштыру өчен оптималь керүне тәэмин итә.
- Идарә итү системасы: Позиционерда операторларга гидравлик күтәрү, әйләнү тизлеген һәм башка параметрларны көйләргә мөмкинлек бирә торган идарә итү системасы булырга мөмкин. Бу эретеп ябыштыру процессын төгәл контрольдә тотуны тәэмин итә.
Гидравлик күтәргеч торбаларны әйләндерү өчен эретеп ябыштыру позиционерлары гадәттә нефть һәм газ, торбаүткәргечләр төзелеше һәм җитештерү кебек тармакларда кулланыла. Алар зур диаметрлы торбаларны яки цилиндрик эш кисәкләрен, мәсәлән, торбаүткәргечләрне, басым савытларын һәм саклау резервуарларын эретеп ябыштыру өчен махсус эшләнгән.
Бу позиционерлар тотрыклы терәк, контрольдә тотылган әйләнү һәм эш кисәгенең барлык якларына да җиңел керү мөмкинлеге биреп, эретеп ябыштыру операцияләренең нәтиҗәлелеген һәм куркынычсызлыгын яхшырта. Гидравлик күтәрү механизмы төгәл урнаштыру һәм биеклекне көйләү мөмкинлеген бирә, ә әйләнү мөмкинлеге эретеп ябыштыручыларга даими һәм югары сыйфатлы эретеп ябыштыруларга ирешергә мөмкинлек бирә.
✧ Төп спецификация
| Модель | EHVPE-20 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 2000 кг |
| Өстәл диаметры | 1000 мм |
| Күтәрү ысулы | Гидравлик цилиндр |
| Күтәргеч цилиндр | Бер цилиндр |
| Күтәрү үзәгенең хәрәкәте | 600~1470 мм |
| Әйләнү ысулы | Моторлаштырылган 1,5 кВт |
| Авыш юл | Гидравлик цилиндр |
| Авыш цилиндр | Бер цилиндр |
| Авышу почмагы | 0~90° |
| Контроль ысулы | Дистанцион кул белән идарә итү |
| Аяк алмаштыргыч | Әйе |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Гадәттә, кул белән идарә итү тартмасы һәм аяк белән күчергеч белән эретеп ябыштыру позиционеры.
2. Бер куллы тартма белән эш итүче алга әйләнү, кире әйләнү, авариядән соң туктату функцияләрен идарә итә ала, шулай ук әйләнү тизлеге күрсәткече һәм электр утлары белән тәэмин ителә.
3. Барлык эретеп ябыштыру позиционеры электр шкафы Weldsuccess Ltd тарафыннан үзе ясалган. Төп электр элементлары барысы да Schneider компаниясеннән.
4. Кайвакыт без PLC белән идарә итү һәм RV редукторлары белән эретеп ябыштыру позиционерын эшләдек, аларны робот белән бергә эшләргә дә мөмкин.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүче буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру роторларын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар










