VPE-0.3 Кул белән эретү 0-90 градуслы эретеп ябыштыручы
✧ Кереш сүз
✧ Төп спецификация
| Модель | VPE-0.3 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 300 кг |
| Өстәл диаметры | 600 мм |
| Әйләндерү моторы | 0,37 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,3-3 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | кулланма |
| Авышу тизлеге | кулланма |
| Авышу почмагы | 0~90° |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 50 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 50 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеге дисплейы, алга әйләнү, кире әйләнү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән соң туктату функцияләре белән кул белән идарә итү тартмасы.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүчесе буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру позиционерын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Ни өчен безне сайларга
2006 елдан бирле без ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасын үттек, без оригиналь материалдан эшләнгән корыч пластиналарның сыйфатын контрольдә тотабыз. Сату командасы заказны җитештерүгә тапшырганда, шул ук вакытта оригиналь корыч пластинадан алып әзер продукциягә кадәр сыйфатны тикшерүне сорыйбыз. Бу безнең продуктларның клиентлар таләпләренә туры килүен тәэмин итәчәк.
Шул ук вакытта, безнең барлык продуктлар да 2012 елдан бирле CE раславын алды, шуңа күрә без Европа базарына ирекле экспортлый алабыз.
✧ Алдагы проектлар




