VPE-1 эретеп ябыштыру позицияләүчесе
✧ Кереш сүз
1. Стандарт 2 күчәрле тешле тәгәрмәчне авыштыру белән эретеп ябыштыру Позиционер - эш кисәкләрен авыштыру һәм әйләндерү өчен төп чишелеш.
2. Эш өстәлен әйләндереп (360°) яки авыштырып (0 - 90°) була ала, бу эш кисәген иң яхшы позициядә эретеп ябыштырырга мөмкинлек бирә, ә моторлы әйләнү тизлеге VFD белән идарә ителә.
3. Эретеп ябыштыру вакытында без шулай ук әйләнү тизлеген үзебезнең ихтыяҗларыбызга туры китереп көйли алабыз. Әйләнү тизлеге дистанцион кул белән идарә итү тартмасында санлы дисплейда күрсәтеләчәк.
4. Торба диаметры аермасына карап, ул шулай ук торбаны тоту өчен 3 казналыклы патрон урнаштыра ала.
5. Биеклеге билгеләнгән позиционер, горизонталь әйләндерү өстәле, кул белән идарә ителә торган яки гидравлик 3 күчәрле биеклекне көйләүче позиционерлар - болар барысы да Weldsuccess Ltd компаниясеннән сатып алырга мөмкин.
✧ Төп спецификация
| Модель | VPE-1 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 1000 кг |
| Өстәл диаметры | 1000 мм |
| Әйләндерү моторы | 0,75 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,05-0,5 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 1,1 кВт |
| Авышу тизлеге | 0,67 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 150 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 100 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеге дисплейы, алга әйләнү, кире әйләнү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән соң туктату функцияләре белән кул белән идарә итү тартмасы.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүчесе буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру позиционерын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар



