1400 мм өстәл диаметры һәм 1200 мм патронлы VPE-3 эретеп ябыштыру позиционеры
✧ Кереш сүз
1. Гадәти стандарт эретеп ябыштыру позиционеры, йөк күтәрүчәнлеге 3 тонна, өстәл диаметры 1400 мм.
2. Өстәл диаметры һәм үзәк биеклеге үлчәмнәре шәхси заказ буенча әзер.
3. Безнең техник команда шулай ук эш кисәкләре турындагы мәгълүматка нигезләнеп, өстәлнең Т-шот зурлыгын, урнашуын һәм формасын эшли ала, шуңа күрә кулланучыга эш кисәген безнең эретеп ябыштыру позиционерларына урнаштыру җиңел булачак.
4. Бер дистанцион кул белән идарә итү тартмасы һәм бер аяк педале белән идарә итү машина белән бергә җибәреләчәк.
5. Биеклеге билгеләнгән позиционер, горизонталь әйләндерү өстәле, кул белән идарә ителә торган яки гидравлик 3 күчәрле биеклекне көйләүче позиционерлар - болар барысы да Weldsuccess Ltd компаниясеннән сатып алырга мөмкин.
✧ Төп спецификация
| Модель | VPE-3 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 3000 кг |
| Өстәл диаметры | 1400 мм |
| Әйләндерү моторы | 1,5 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,05-0,5 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 2,2 кВт |
| Авышу тизлеге | 0,23 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 200 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 150 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Безнең барлык запас частьләребез дә халыкара танылган компаниядән, һәм бу кулланучыга җирле базарда запас частьләрне җиңел генә алыштыра алуын тәэмин итәчәк.
1. Ешлык үзгәрткеч Danfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Әйләнү тизлеге дисплейы, алга әйләнү, кире әйләнү, өскә авыштыру, аска авыштыру, электр утлары һәм авариядән соң туктату функцияләре белән кул белән идарә итү тартмасы.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Әйләнү юнәлешен контрольдә тоту өчен аяк педале.
✧ Җитештерү барышы
2006 елдан башлап, ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасына нигезләнеп, без җиһазларыбызның сыйфатын оригиналь корыч пластиналардан контрольдә тотабыз, һәр җитештерү процессы инспектор белән бергә бара. Бу шулай ук безгә халыкара базардан күбрәк һәм күбрәк бизнес алып килергә ярдәм итә.
Хәзерге вакытка кадәр безнең барлык продуктлар да Европа базарына CE раславы белән чыгарылган. Өметләнәм, безнең продуктлар сезгә проектларыгызны җитештерүдә ярдәм итәр.
✧ Алдагы проектлар



