3030 Камера Мониторы һәм Лазер Күрсәткече белән Колонналы Бум
✧ Кереш сүз
Басымлы савытлар, җил манарасы һәм нефть бакларының җөйләрен эретеп ябыштыру өчен эретеп ябыштыру колоннасы штангасы манипуляторы. Weldsuccess Ltd компаниясе тулысынча эретеп ябыштыру колоннасы штангасын Кытай яки Линкольн АКШ оригиналь пычкысы белән тәэмин итә. Электр чыганагы NA-3, NA-5 һәм Max-10 яки Max-19 контроллеры белән Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 һәм Lincoln AC / DC – 1000 бер чыбыклы яки тандем чыбыклар булырга мөмкин.
Лазер күрсәткече, камера мониторы һәм флюсны торгызу системасы өчен өстәмә запас частьләр белән җиһазландырылган колонна штангасы. Тулы эретеп ябыштыру системасы резервуарның эчендәге һәм тышкы җөйләрне эретеп ябыштыруны җиңеләйтәчәк.
1. Эретеп ябыштыру колоннасы штангасы җил манарасы, басым савытлары һәм резервуарларны тышкы һәм эчке буйлы җөйләр яки әйләнешле эретеп ябыштыру өчен киң кулланыла. Безнең эретеп ябыштыру ротаторлары системасы белән бергә кулланылганда, ул автоматик эретеп ябыштыруны гамәлгә ашырачак.
2. Фланцларны эретеп ябыштыру өчен позиционерлар белән бергә куллану уңайлырак булачак.
3. Эш кисәкләренең озынлыгына карап, без шулай ук хәрәкәтләнүче тәгәрмәчләр нигезендәге колонна штангасын ясыйбыз. Шуңа күрә ул озын буйлы җөйләр белән эретеп ябыштыру өчен дә кулланыла.
4. Эретеп ябыштыру колоннасы штангасында без MIG көч чыганагын, пыяла пыяла көч чыганагын һәм AC/DC тандем көч чыганагын урнаштыра алабыз.
5. Эретеп ябыштыру колоннасы системасы икеләтә звенолы чылбыр ярдәмендә күтәрелә. Ул шулай ук чылбыр өзелгән очракта да куллану куркынычсызлыгын тәэмин итү өчен егылып төшүгә каршы система белән җиһазландырылган.
6. Автоматик эретеп ябыштыруны гамәлгә ашыру өчен флюксны торгызу машинасы, эретеп ябыштыру камерасы мониторы һәм лазер күрсәткече бар. Эш видеосы өчен безгә электрон почта аша хат җибәрә аласыз.
✧ Төп спецификация
| Модель | MD 3030 C&B |
| Штанга очындагы йөк күтәрүчәнлек | 250 кг |
| Вертикаль штанга хәрәкәте | 3000 мм |
| Вертикаль штанга тизлеге | 1100 мм/мин |
| Горизонталь бум хәрәкәте | 3000 мм |
| Горизонталь тизлек | 175-1750 мм/мин VFD |
| Бум очындагы аркылы тайгак | Моторлаштырылган 150*150 мм |
| Әйләндерү | ±180° Кул белән йозак белән |
| Сәяхәт юлы | Моторлы сәяхәт |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 10 м кабель |
| Төс | RAL 3003 КЫЗЫЛ+9005 Кара |
| Вариантлар-1 | Лазер күрсәткече |
| Вариантлар -2 | Камера мониторы |
| Вариантлар-3 | Флюсны торгызу машинасы |
✧ Запас частьләр бренды
1. Колонналы лифт тормоз моторы һәм штанга үзгәрүчән ешлыклы мотор Invertek компаниясе тарафыннан тулысынча CE раславы белән җитештерелгән.
2. Үзгәрүчән ешлык драйверы Schneider яки Danfoss компаниясеннән, CE һәм UL раславы белән.
3. Берничә елдан соң җирле кулланучы базарында авариягә очрап ватылган барлык эретеп ябыштыру колоннасы штангасының барлык запас частьләрен җиңел генә алыштырырга мөмкин.
✧ Идарә итү системасы
1. Эш куркынычсызлыгын тәэмин итү өчен колонналы штангалы лифт егылып төшүгә каршы система белән җиһазландырылган. Барлык колонналы штангалар да кулланучыга тапшырыр алдыннан егылып төшүгә каршы системаны сынап караган.
2. Йөреш арбасы, шулай ук, хәрәкәт итү вакытында егылып төшмәүне тәэмин итү өчен, рельсларда хәрәкәт итү куркынычсызлыгы элгече белән бергә урнаштырылган.
3. Һәр колоннаның бумы тулысынча электр чыганагы платформасы белән җиһазландырылган.
4. Флюксны торгызу машинасы һәм электр чыганагы бергә интеграцияләнергә мөмкин.
5. Колонналы штанга, штанганы өскә/аска/алга һәм артка хәрәкәт итүне, шулай ук алга һәм артка хәрәкәт итүне контрольдә тоту өчен бер дистанцион кул белән идарә итү тартмасы белән җиһазландырылган.
6. Әгәр колонна штангасы пычкы белән җиһазландырылган булса, дистанцион кул тартмасы шулай ук эретеп ябыштыруны башлау, эретеп ябыштыруны туктату, чыбык бирү һәм чыбыкны кире кайтару функцияләре белән җиһазландырылган.
✧ Алдагы проектлар
WELDSUCCESS җитештерүчесе буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру колоннасы штангасын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.








