20 тонналы эретеп ябыштыру позицияләүчесе
✧ Кереш сүз
20 тонналы эретеп ябыштыру позиционеры - эретеп ябыштыру операцияләрендә зур һәм авыр эш кисәкләрен урнаштыру һәм әйләндерү өчен кулланыла торган авыр йөк күтәрү җиһазы. Ул 20 метрик тоннага кадәр авырлыктагы эш кисәкләрен эшкәртү өчен эшләнгән, эретеп ябыштыру процесслары вакытында тотрыклылык, контрольдә тотылган хәрәкәт һәм төгәл позицияләүне тәэмин итә.
20 тонналы эретеп ябыштыру позиционерының кайбер төп үзенчәлекләре һәм характеристикалары:
Йөк сыйдырышлыгы: Позиционер максималь авырлыгы 20 метрик тонна булган эш кисәкләрен тотып тора һәм әйләндерә ала. Бу аны зур һәм авыр йөк күтәрүчән компонентлар, мәсәлән, басым савытлары, резервуарлар һәм авыр техника детальләре белән эшләү өчен яраклы итә.
Ныклы конструкция: Эретеп ябыштыру позиционеры эш кисәгенең йөкләнеше астында тотрыклылык һәм чыдамлылык тәэмин итү өчен авыр йөккә чыдам материаллардан һәм ныклы рамнан эшләнгән. Моңа ныгытылган нигез, авыр йөккә чыдам подшипниклар һәм югары ныклы конструкция компонентлары керә.
Позицияләү мөмкинлекләре: 20 тонналы эретеп ябыштыру позиционеры гадәттә алдынгы позицияләү функцияләрен тәкъдим итә, мәсәлән, авыштыру, әйләндерү һәм биеклекне көйләү. Бу көйләүләр эш кисәген оптималь урнаштыру мөмкинлеген бирә, нәтиҗәле һәм төгәл эретеп ябыштыру мөмкинлеген бирә.
Әйләндерүне контрольдә тоту: Позиционер операторларга эш кисәгенең әйләнү тизлеген һәм юнәлешен төгәл контрольдә тотарга мөмкинлек бирә торган контроль системасын үз эченә ала. Бу процесс дәвамында бердәм һәм бердәм эретеп ябыштыру сыйфатын тәэмин итә.
Куркынычсызлык чаралары: Авыр йөк ташу җиһазлары өчен куркынычсызлык бик мөһим фактор булып тора. 20 тонналы эретеп ябыштыру позиционеры артык йөкләнештән саклау, авария туктату механизмнары һәм эш вакытында операторны һәм җиһазларны саклау өчен куркынычсызлык блоклаулары кебек чараларны үз эченә ала.
Ышанычлы энергия чыганагы: Конкрет конструкциягә карап, 20 тонналы эретеп ябыштыру позиционеры авыр эш кисәкләрен әйләндерү өчен кирәкле момент һәм төгәллекне тәэмин итү өчен гидравлик, электр яки системалар комбинациясе белән эшләнергә мөмкин.
20 тонналы эретеп ябыштыру позиционеры гадәттә суднолар төзү, авыр машиналар җитештерү, басымлы савытлар ясау һәм зур күләмле төзелеш проектлары кебек тармакларда кулланыла. Ул авыр йөк күтәрү өчен кулланыла торган компонентларны нәтиҗәле һәм төгәл эретеп ябыштырырга мөмкинлек бирә, җитештерүчәнлекне һәм эретеп ябыштыру сыйфатын яхшырта.
✧ Төп спецификация
| Модель | AHVPE-20 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 20000 кг |
| Өстәл диаметры | 2000 мм |
| Үзәк биеклеген көйләү | Болт / Гидравлик ярдәмендә кул белән |
| Әйләндерү моторы | 4 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,02-0,2 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 4 кВт |
| Авышу тизлеге | 0,14 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 200 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 400 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | 1 ел |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Гадәттә, кул белән идарә итү тартмасы һәм аяк белән күчергеч белән эретеп ябыштыру позиционеры.
2. Бер куллы тартма белән эш итүче алга әйләнү, кире әйләнү, авариядән соң туктату функцияләрен идарә итә ала, шулай ук әйләнү тизлеге күрсәткече һәм электр утлары белән тәэмин ителә.
3. Барлык эретеп ябыштыру позиционеры электр шкафы Weldsuccess Ltd тарафыннан үзе ясалган. Төп электр элементлары барысы да Schneider компаниясеннән.
4. Кайвакыт без PLC белән идарә итү һәм RV редукторлары белән эретеп ябыштыру позиционерын эшләдек, аларны робот белән бергә эшләргә дә мөмкин.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүче буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру роторларын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар







