Авыр йөкләр өчен 10 тонналы торбаларны эретеп ябыштыру позиционеры, санлы тизлекне контрольдә тоту дисплейы белән автоматик
✧ Кереш сүз
1. Терсәк белән эретеп ябыштыру позиционеры, нигездә, эш өстәле әйләнүче җайланмадан, авыштыручы җайланмадан һәм электр белән идарә итү системасыннан тора.
2. Моторлы авыштыру һәм әйләндерү ярдәмендә, терсәк белән эретеп ябыштыру позиционеры эш кисәген идеаль эш позиционерында ясый ала.
3. Эш өстәленең әйләнүе иң яхшы эретеп ябыштыру тизлегенә ирешү өчен баскычсыз ешлык үзгәртү ярдәмендә контрольдә тотыла.
4. Эш өстәлен дистанцион рәвештә эшләтү өчен дистанцион идарә итү тартмасын куллану, шулай ук тоташтыру эшен башкару өчен эшләүче машиналар белән тоташырга мөмкин.
5. Манипулятор һәм эленеп торучы автоматик эретеп ябыштыру машинасы белән тоташтыру эшен башкару өчен интерфейсны аерып куегыз, автоматик эретеп ябыштыру үзәгенә ирешегез.
6. Басым савытлары, металлургия, электр энергиясе, химия сәнәгате, механик һәм металл конструкцияләрен үз эченә алган куллану сәнәгате.
✧ Төп спецификация
| Модель | AHVPE-10 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 10000 кг |
| Өстәл диаметры | 2000 мм |
| Үзәк биеклеген көйләү | Болт / Гидравлик ярдәмендә кул белән |
| Әйләндерү моторы | 3 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,05-0,5 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 4 кВт |
| Авышу тизлеге | 0,14 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 200 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 400 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | 1 ел |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Гадәттә, кул белән идарә итү тартмасы һәм аяк белән күчергеч белән эретеп ябыштыру позиционеры.
2. Бер куллы тартма белән эш итүче алга әйләнү, кире әйләнү, авариядән соң туктату функцияләрен идарә итә ала, шулай ук әйләнү тизлеге күрсәткече һәм электр утлары белән тәэмин ителә.
3. Барлык эретеп ябыштыру позиционеры электр шкафы Weldsuccess Ltd тарафыннан үзе ясалган. Төп электр элементлары барысы да Schneider компаниясеннән.
4. Кайвакыт без PLC белән идарә итү һәм RV редукторлары белән эретеп ябыштыру позиционерын эшләдек, аларны робот белән бергә эшләргә дә мөмкин.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүче буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру роторларын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар










