AHVPE-1 биеклеген көйләү өчен эретеп ябыштыру позицияләгече
✧ Кереш сүз
Биеклекне көйләү 2 күчәрле тешле тәгәрмәчне авыштыру өчен эретеп ябыштыру Позиционер - эш кисәкләрен авыштыру һәм әйләндерү өчен төп чишелеш. Ул төрле зурлыктагы эш кисәкләренә карап үзәк биеклеген көйли ала.
Эш өстәлен әйләндереп (360° ка) яки авыштырып (0-90° ка) була ала, бу эш кисәген иң яхшы позициядә эретеп ябыштырырга мөмкинлек бирә, ә моторлы әйләнү тизлеге VFD белән идарә ителә.
Остаханәбездә җитештерү вакытында кайвакыт зуррак размерлы эш кисәкләре була, бу вакытта безгә югарырак үзәк биеклектәге эретеп ябыштыру позиционеры кирәк булачак. Аннары биеклекне көйләүче эретеп ябыштыру позиционеры файдалы булачак. Ул биеклекне кул болты белән көйли ала. Клиент төрле эш кисәкләренә карап позиционер биеклеген көйли ала.
Биеклекне көйләүче эретеп ябыштыру позиционеры, чынлыкта, 3 күчәрле, берсе әйләнү өчен, тизлекне көйләү мөмкинлеге белән. Берсе авышлык өчен, авышлык почмагы максимум 0-135 градус булырга мөмкин. Соңгы күчәр вертикаль биеклекне көйләү өчен.
Эретеп ябыштыру вакытында өстәлнең әйләнү тизлеген көйләргә мөмкин, без кирәк булганда әкренрәк яки тизрәк көйли алабыз. Әйләнү юнәлешен аяк педале белән дә контрольдә тотарга мөмкин, бу эретеп ябыштыру вакытында эшчеләр өчен күпкә уңайлырак.
Төрле торба диаметрлары өчен өч казналыклы тоташтыру патроннары да бар, Weldsuccess компаниясе аларны китерү алдыннан әзер килеш урнаштыра. Кулланучы йөкне алгач, аны турыдан-туры куллана ала.
✧ Төп спецификация
| Модель | AHVPE-1 |
| Борылу сыйдырышлыгы | максимум 1000 кг |
| Өстәл диаметры | 1000 мм |
| Үзәк биеклеген көйләү | Болт / Гидравлик ярдәмендә кул белән |
| Әйләндерү моторы | 0,75 кВт |
| Әйләнү тизлеге | 0,05-0,5 әйләнү/мин |
| Авыш мотор | 1,1 кВт |
| Авышу тизлеге | 0,67 әйләнү/мин |
| Авышу почмагы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрик ераклык | 150 мм |
| Максималь гравитация аралыгы | 100 мм |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | 8 м ерактан идарә итү кабеле |
| Вариантлар | Эретеп ябыштыру патроны |
| Горизонталь өстәл | |
| 3 күчәрле гидравлик позиционер |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру роторларының озак вакыт хезмәт итүен тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Гадәттә, кул белән идарә итү тартмасы һәм аяк белән күчергеч белән эретеп ябыштыру позиционеры.
2. Бер куллы тартма белән эш итүче алга әйләнү, кире әйләнү, авариядән соң туктату функцияләрен идарә итә ала, шулай ук әйләнү тизлеге күрсәткече һәм электр утлары белән тәэмин ителә.
3. Барлык эретеп ябыштыру позиционеры электр шкафы Weldsuccess Ltd тарафыннан үзе ясалган. Төп электр элементлары барысы да Schneider компаниясеннән.
4. Кайвакыт без PLC белән идарә итү һәм RV редукторлары белән эретеп ябыштыру позиционерын эшләдек, аларны робот белән бергә эшләргә дә мөмкин.
✧ Җитештерү барышы
WELDSUCCESS җитештерүче буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру роторларын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.
✧ Алдагы проектлар








