Басымлы савытлар өчен 5050 колонна һәм штанга белән эретеп ябыштыру манипуляторлары
✧ Кереш сүз
1. Эретеп ябыштыру колоннасы штангасы җил манарасы, басым савытлары һәм резервуарларны тышкы һәм эчке буйлы җөйләр яки әйләнешле эретеп ябыштыру өчен киң кулланыла. Безнең эретеп ябыштыру ротаторлары системасы белән бергә кулланылганда, ул автоматик эретеп ябыштыруны гамәлгә ашырачак.
2. Фланцларны эретеп ябыштыру өчен позиционерлар белән бергә куллану уңайлырак булачак.
3. Эш кисәкләренең озынлыгына карап, без шулай ук хәрәкәтләнүче тәгәрмәчләр нигезендәге колонна штангасын ясыйбыз. Шуңа күрә ул озын буйлы җөйләр белән эретеп ябыштыру өчен дә кулланыла.
4. Эретеп ябыштыру колоннасы штангасында без MIG көч чыганагын, пыяла пыяла көч чыганагын һәм AC/DC тандем көч чыганагын урнаштыра алабыз.
5. Эретеп ябыштыру колоннасы системасы икеләтә звенолы чылбыр ярдәмендә күтәрелә. Ул шулай ук чылбыр өзелгән очракта да куллану куркынычсызлыгын тәэмин итү өчен егылып төшүгә каршы система белән җиһазландырылган.
6. Автоматик эретеп ябыштыруны гамәлгә ашыру өчен флюксны торгызу машинасы, эретеп ябыштыру камерасы мониторы һәм лазер күрсәткече бар. Эш видеосы өчен безгә электрон почта аша хат җибәрә аласыз.
✧ Төп спецификация
| Модель | MD 5050 C&B |
| Штанга очындагы йөк күтәрүчәнлек | 250 кг |
| Вертикаль штанга хәрәкәте | 5000 мм |
| Вертикаль штанга тизлеге | 1000 мм/мин |
| Горизонталь бум хәрәкәте | 5000 мм |
| Горизонталь тизлек | 120-1200 мм/мин VFD |
| Бум очындагы аркылы тайгак | Моторлаштырылган 100*100 мм |
| Әйләндерү | ±180° Кул белән йозак белән |
| Сәяхәт юлы | Моторлы сәяхәт |
| Юл тизлеге | 2000 мм/мин |
| Көчәнеш | 380В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Идарә итү системасы | Дистанцион идарә итү пульты 10 м кабель |
| Төс | Шәхси заказ буенча |
| Гарантия | Бер ел |
| Вариантлар-1 | Лазер күрсәткече |
| Вариантлар -2 | Камера мониторы |
| Вариантлар-3 | Флюсны торгызу машинасы |
✧ Запас частьләр бренды
Халыкара бизнес өчен, Weldsuccess компаниясе эретеп ябыштыру колоннасының озын гомерле булуын тәэмин итү өчен барлык танылган запас частьләр брендын куллана. Хәтта еллар узгач ватылган запас частьләр дә, кулланучылар аларны җирле базарда җиңел генә алыштыра ала.
1. Ешлык үзгәрткеч Damfoss брендыннан.
2. Мотор Invertek яки ABB брендыннан.
3. Электр элементлары - Schneider бренды.
✧ Идарә итү системасы
1. Кул белән идарә итү тартмасы, өскә/аска, алга/артка / эретеп ябыштыру фонарен өскә-аска сулга-уңга көйләү өчен аркылы шуышулар, чыбык бирү, кире чыбык, электр утлары һәм электрон тукталыш.
2. Төп электр шкафы, электр утлары, сигнализация, яңадан башлау функцияләре һәм авариядән туктату функцияләре.
3. Шулай ук, без автоматик рәвештә эретеп ябыштыруны гамәлгә ашыру өчен, эретеп ябыштыру ротаторын яки эретеп ябыштыру позиционерын колонна штангасы белән берләштерә алабыз.
✧ Алдагы проектлар
WELDSUCCESS җитештерүчесе буларак, без оригиналь корыч пластиналарны кисү, эретеп ябыштыру, механик эшкәртү, тишекләр бораулау, җыю, буяу һәм соңгы сынаулардан торган эретеп ябыштыру колоннасы штангасын җитештерәбез.
Шулай итеп, без барлык җитештерү процессын ISO 9001:2015 сыйфат менеджменты системасы нигезендә контрольдә тотачакбыз. Һәм клиентларыбызның югары сыйфатлы продукция алуын тәэмин итәчәкбез.











